KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13183286
nr 1318 3286
Sven Inge Höglund Demonér
(1935-2008), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Sven Inge Höglund (1935-2008), Sverige. Signerade. Olja på pannå, 14x30 & 25x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:20:18
100 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Sven Inge Höglund Demonér
Läs mer om Sven Inge Höglund Demonér